Čištění textilií metodou VAXING

- látkové sedací soupravy 

- textilní čalounění vozidla

- koberce

VAXING - patentované hloubkové propírání a sušení ve vaxingové (vákuové) hlavici, dokonale odstraní veškeré nečistoty pomocí turbulentního proudění čistícího roztoku mezi rozvibrovanými kobercovými vlákny s následným 93% vysušením. Vaxingový proces probíhá automaticky bez vašeho zásahu a za cca 45 minut se můžete projít po nadýchaném, voňavém, zcela čistém a suchém koberci. Navíc nehrozí sražení vlákna a odpadá nutnost přenášení nábytku. 

To je hlavní rozdíl oproti zastaralému systému TEPOVÁNÍM koberců, kdy nastříkáte roztok na koberec a následně vysajete. Tepováním koberců dosáhnete stejného výsledku jako při vylití vody s roztokem na koberec a následném vysátí.


Ač to není naše hlavní náplň práce dokážeme vyčistit i koberec nebo textilní sedačku ve Vaší domácnosti. O proti klasickému tepování, tuto formu mokrého čištění vyhledávájí hlavně alergici.

V rámci kompletního servisu o interier Vašeho vozidla Vám vyčistíme vodní cestou také textilní čalounění a koberce. Dále provádíme čištění textilních sedacích souprav. Čištění se provádí pomocí nástrojů od světoznámé značky VAX. Více o této metodě se dozvíte na stránkách výrobce.

http://www.vaxshop.cz/proc_vax.html